Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet a szememen ?

Ez mi lehet a szememen ?

Figyelt kérdés
Most vettem észre mert amikor pislogok olyan mintha lenne valami a szemembe de szerintem ezt érzem... [link]

2021. júl. 29. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen nekem is szokott lenni. Valami kis mirigy elzáródik. Egy idő után spontán kifakad es megoldódik a gond:D
2021. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem tényleg mert azért kicsit be vagyok most szarva mert már több mint 1 és fél hónapja van kötőhártya gyulladás om ami valamiért nem múlik el és azt hittem ahoz van köze
2021. júl. 29. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez árpa. Ha nagyon óvatosan egy fülpiszkálóval egy kicsi nyomásra kifakad akkor tedd meg, hogy ne ellenőrizetlenül fakadjon ki és kenődjön szét és elterjedjen. De ha gyenge nyomásra még nem fakad ki, akkor hagyd még érni
2021. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kenni Septosyl kenőccsel, nekem bevált 1-2 nap alatt elmúlt.
2021. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem árpa. Az árpa gyulladt és gennyes. [link]
2021. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
Szerintem sem árpa. Sokkal inkább Sjögren szindróma.
2021. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézusom...Sjögren hát:DD
2021. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!