Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történhetett? Totál kétségb...

Mi történhetett? Totál kétségbeestem

Figyelt kérdés

17 vagyok, pár napja kijött a könyököm belső hajlatánál mindkét karomnál egy piros folt nem viszket nem ég nincsenek pöttyök csak piros. Utánaolvastam hogy ez lehet gombás fertőzés immunrendszer gyengeség... de valahol azt olvastam hogy a hiv fertozesnek is koze lehet hozza ez most komoly? Van parom de eddig o az egyetlen akivel egyutt voltam 1eve vagyunk egyutt es soha nem volt semmi problema.. Nincsenek hivre utalo jelek amiket olvastam (fejfajas hanyinger nyirokcsomo duzzanatok) de azt olvastam az is lehet jel ez a piros folt a gombas fertozes aknek es nekem most nagyon kijottek az akneim😔 vki nyugtasson meg h ez nem az😔nagyon ketsegbe vagyok esve

Anyukamnak tegnap szoltam errol a piros foltrol de szerinte is csak gombas fertozest kaphattam el ami ugye akar a melegtol is kialakulhat mert en nem nagyon birom a meleget😢 neki nem szoltam errol amit olvastam a hiv fertozesrol de szerintetek az is lehet h azt kaphattam el? Valaki mondja h neem😞


2021. aug. 3. 02:55
 1/2 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, gondolom első párkapcsolat mindkettőtöknek. Ha eszetek van óvszerrel védekeztek. Nem vagy HIV fertőzött, mert nem volt honnan elkapni; nem beszélve arról, hogy 20 év múlva tapasztalnál tüneteket, esetleg!

Ha gomba, akkor körülhatárolt, viszkető vörös foltok vannak, még az sem biztos.

Nem vagy hipochonder?

2021. aug. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kend Canestennel, naponta többször mosd meg, főleg, ha izzadékony vagy.

Ha elmúlik, akkor csak gomba.

2021. aug. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!