Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ne jelentsétek a kérdést.Mar...

Ne jelentsétek a kérdést.Mar kiírtam másik topicba,de itt is megkérdezem.Fojtogatastól lehet nyelési fájdalom?

Figyelt kérdés
Volt egy párom,június végén találkoztunk utoljára,szadista volt.O poénból elkezdett fojtogatni. Miután hazamentem,éreztem, hogy nehezen nyelek. Ez kb még most is érezhető kicsit. A kérdésem az lenne,hogy fojtogatástól lehet- e hosszantartó nyelési nehezseg? Orvos látott,nem piros a torkom,mandulám.
2021. aug. 3. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled szerintem
2021. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bekepzelem?
2021. aug. 3. 22:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Éreztem az eset után a nyelési nehézséget, és nem is tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget,mert úgy voltam vele, biztos attól. Aztán amikor két hét múlva sem múlt el,felkerestem a doktort,de nem látott semmi rendelleneset. Lehet bekepzelem?
2021. aug. 3. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lehet. Ilyen pasassal nem is haverkodnék, mert még a végén azt képzeled be, hogy "megfulladtál".

A franc se tudja mit sértett ott meg neked, amit a doki nem lát.

A gégédet pl. megnézte tükörrel? Vagy a hangszalagokat? lehet, hogy kívülről erősebben megnyomta a kanna porcot, és csak remélem, hogy nem sértette meg.

[link]

2021. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!