Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mri-n voltam. Holnap megyek...

Mindentudó99 kérdése:

Mri-n voltam. Holnap megyek az orvoshoz a lelettel. Gerinc sérv és kialakuló gerincsérvem van ha jól látom. Csak a műtét segít?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező? Mesélnél a műtétről és hogy hol, ki műtött?
2021. dec. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia. Végül a műtét mellett döntöttem a sebész azt mondta az a biztos. A torna vagy segít vagy nem. Hirtelen lettem rosszul gyorsan intéztem magán úton mri a többi tb-n. Egy hónapon belül műtöttek. 3 nap kórház. 6 hét otthon fekvés séta torna. Majd mentem dolgozni. Benn rendesek voltak ki kíméltek a munkában. Két hónap után szóltam hogy most már nem kell segítség. Mert azért az emelgetés még nehezen ment. Most már teljesen rendben vagyok. Vettem 50 ezerért egy denevérpadot minden nap használom ne legyen megint ilyen. Köszönöm az érdeklődést
2021. dec. 5. 08:41
 13/13 A kérdező kommentje:
Kecskeméten műtöttek Kiss Ákos Csaba. Profi
2021. dec. 5. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!