Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik ilyen ember?

Létezik ilyen ember?

Figyelt kérdés
Létezik olyan ember aki süket, vak és néma és ennek ellenére még keze és lába sincsen...szerintetek hogyan ölné meg magát ?

2021. aug. 9. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Vannak halmozottan fogyatékkal élők, de hogy ennyire arról azért nem sokszor jön infó. Én még ilyenről nem is hallottam.


A hogyan olne meg magát inkább nem adnék ötletet, de az emberek kreatívak. Aki nem akar élni megtalalja a módját az öngyilkossághoz.

2021. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ölné meg magát, még akkor sem, ha képes lenne rá. Megszokja. Meg lehet szokni. Ismertem olyat, aki siket is volt meg vak is. Vaknak született, a hallását később vesztette el. Azt mondta "Meg lehet szokni". Ez olyan, mintha valaki 20 évet ülne börtönben, és állandóan visszakerülne. Ő már nem tud visszailleszkedni a társadalomba, és bűnözni fog egész életében, csak hogy visszakerülhessen a börtönbe, ő ott már jól érzi magát, ismeri az embereket, munkája is van, stb.
2021. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Ézsaiás 33:24."Egyetlen lakos sem mondja majd: Beteg vagyok! A népnek mely a földön lakik megbocsáttatott a vétke."
2021. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Létezik, sokfajta durva sérült emberek vannak, hogy el se tudnál képzelni.

Youtubeon van rengeteg videó...

2021. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
És én még azt sem tudom megszokni, hogy élek...
2021. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Quora-n van egy Sarah nevű lány, aki néma, és a szemén kívül semelyik másik testrészét nem tudja mozgatni. Van egy speciális készüléke, ami egy képernyőbillentyűzetből érintőbillentyűzetből és egy szemmozgásérzékelőből áll, és így tud gépelni, mint amikor kopogtatod a billentyűket az okostelón (a képernyőn), csak ő a szemével.
2022. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!