Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy érzem kényszer betegségem...

Úgy érzem kényszer betegségem van, egy villanykapcsolót mindig kétszer kapcsolok le mert ha nem így teszek feszültnek érzem magam. Milyen betegségem lehet szerintetek ?

Figyelt kérdés

Mikor fogat mosok akkor kétszer tekerem rá a tubusra a kupakot.

A számítógépházamat 10 percenként mozgatom mert úgy érzem nem áll egyenesen.

Történtek traumák velem ugyanis egy nyári diákmunkán voltam ahol leveleket kellet költöztetni és egy hatalmas kocsin leborítottam vagy 200 iratot és ki is rúgtak másnapra, ez nagyon megviselte a lelkem világát.


2021. aug. 10. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre van gyógyszer.
2021. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát kényszerbetegség, te mondtad! Nem hiszem, hogy összefüggésben áll a 200 irattal. Menj pszichiáterhez.
2021. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hipochonder. Én is az vagyok....: csak akkor hagyom el a lakást ha le FÉYNKÉPEZTEM, hogy ki van húzva a sütő, a ventillátor, a hűtő ajtó csukva és a bejárati ajtó bezárva.

Ha nem fényképezem le 3x megyek vissza a lakásba átnézni mindent. Agyba tudom, hogy rendben van, de ahogy elhagyom a lakást rám tőr a kétely és bebeszélem, hogy nem húztam ki közbe meg tudom, hogy igen.

2021. aug. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as, ez nem hipochondria, hanem kényszerbetegség. A hipochondria a betegségektől való túlzott félelem.
2021. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok, az is jellemző rám :D
2021. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát menjél te is pszichiáterhez.
2021. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem megyek, tisztába vagyok a gondokkal a fejembe, nem adok ki 30 ezer forintot és más szintén elmondja nekem ezeket.
2021. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az a cél, hogy közöljék, hanem hogy megszabadulj tőle. Nem kötelező szenvedni.
2021. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!