Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami segítséget kérek, ez...

Valami segítséget kérek, ez kényszer betegség lenne?

Figyelt kérdés
Volt exem eszembe jutott azóta pörög rajta az agyam hogy őt szeretem nem a mostani párom de egyaltan nem érdekel a exem a mostani párom szeretem csak egyszuren pörög ezen az agyam es a régi emlékek jönnek vissza egyáltalán nem érdekel sehogy sem csak jönnek a be tolakodó rossz gondolatok amik komoly szorongas eredményeznek ez kényszergondolat lenne ezelőtt is kezelték ilyennel akkor az volt hogy nem szeretem a párom már ezen pörgött akkor az agyam mit lehetne tenni ellene már depressziós is vagyok mit tegyek?

2021. júl. 4. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hű, de hosszú mondat... te így is beszélsz?
2021. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Huh na akkor fussunk neki mégegyszer egy JÓÓÓ nagy levegővel.

HÖÖÖ..

Sajnálom, így vesszők és pontok nélkül nehéz értelmezni, így érdemben sem tudok hozzászólni

2021. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy túl rajta. Szegény párod...
2021. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szűnik meg az érzés 1-2 héten belül, akkor ülj le a pároddal és beszéld meg vele, mert lehet ő nem érdemli meg, hogy egy viszonzatlan kapcsolatban legyen tovább, vagy esetleg megcsald őt.
2021. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De értsetek meg kérlek hogy nem érzek az exem iránt semmit sem nem érdekel egyszerűen.. Csak kényszergondolataim vannak, félek hogy mi lesz ha még is őt szeretem mi lesz velem, meg ilyenek mert a mostani párom imádom szeretem és nem adnám ods semmiért sem csak félek a jövőtől értitek mostmar?
2021. júl. 4. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg így van és nem akar megszünni akkor menj el pszichológushoz. Ő helyrerázza az agyad. Itt senki se az, mi nem tudunk segíteni.
2021. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3 valoszolo szerintem ott van magyarul "Hogy nem érzek iránta semmit sem nem érdekel" meg hogy "kényszer gondolataim vannak"..!!
2021. júl. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!