Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam a koronavírust,...

Elkaptam a koronavírust, szerintetek van miért aggódnom?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, június elején kaptam meg a második pfizer vakcinát, mindkét adag után fájt pár órán át a fejem. Most hőemelkedésem van (37,5 Celsiust mértem), fáradt vagyok, orrom folyik, ízeket szagokat egyáltalán nem érzek, nagyon izzadok. Nem vagyok túl jól, már vagy 5 éve voltam legutóbb ennyire rosszul... Tünetek alapján delta variáns. Szerintetek telefonáljak be a kórházba? Lehet el kellene mennem közel a kórházhoz és leülni valahová mert most eléggé félek emiatt. :(

2021. aug. 14. 14:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
10: Tudod, az oltást azért szokta egy ember beadatni magának, hogy egészséges maradjon. Semmi értelme nincs a kérdésednek.
2021. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
10. Teljesen egeszseges 23 eves vagyok, semmi betegsegem. Csupan terhes voltam a tavalyi evben. 3 hetig minden este hoemelkedessel, iszonyat fejfajassal teltek a delutanjaim egesz hajnalig, aludni is alig birtam. Sirtam minden egyes este. Nem birtam megmozdulni sem a gyengesegtol. Ilyen beteg eletemben nem voltam, pedig voltam mar 2x korhazban kiszaradassal, az sem volt setagalopp. Na ezert oltattam be magam.
2021. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem a vackina a megoldás erre, hanem a melegített pálinka mézzel keverve. Több évszázados, bevált, hagyományos, magyar népgyógyászati eljárás ez.
2021. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
#13, nem is értem, hogy az intenzíveken miért nem ezt a módszert alkalmaznák. Csodájára járna mindenki a halálozási arányunknak, a lélegeztetőgépekre költött pénzt meg mind megspórolhattuk volna.
2021. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%

14!

Mivel az egészséügy mögötti lobbinak nem érdeke az olcsó, hatékony megoldás. Nekik kell a pénz. A gyógyszeripari lobbi érdeke nem az egészséges ember, hanem a vakcinák által létrehozott drogfüggő személyek növekedése. Minél több a drogfüggő, annál nagyobb a profit.

2021. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
15: mutass már egy személyt, aki drogfüggő lett a vakcinától :D csak egyet xD
2021. aug. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%
#15, igen, és ez olyan erős világszintű összeesküvés, hogy sehol, egyetlen országban sem merik az orvosok ezt a mézes-pálinkás módszert alkalmazni (vagy az ennek megfelelő helyi népgyógyászati módszert, gondolom nem csak a magyarok kezében van ott a csodaszer).
2021. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én azért oltattam be magam, hogy tudjak menni külföldre, illetve ha ér valamit akkor kisebb eséllyel kapja el tőlem bárki más a vírust. Nekem fontos volt, hogy Pfizert kapjak. Én jártam németországban, illetve gondolom senkinek sem kell kifejteni a német-(amerikai)termékek megbízhatóságát. Szerintem ami német az megbízható. Vagy bármilyen nyugati, színvonalasabb termék.
2021. aug. 18. 00:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!