Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az agydaganatos gyerekeknek...

Az agydaganatos gyerekeknek miért puffad úgy fel az arcuk?

Figyelt kérdés
Láttam agydaganatos gyerekeket,akiknek pénz gyűjtenek és feltűnt,hogy szinte mindegyiknek fel van puffadva az arca,piros,izzadtak,kövérek.Ez miért van?Nem gúnyolódás vagy ilyesmi,nekem is volt agydaganatos rokonom,de ő felnőtt volt és nem voltak ilyen tünetei.

2021. aug. 14. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Hol láttad ezeket a képeket?

Mert ez nem tartozik a jellemző tünetek közé.

Viszont egy kamu képet berakva, több támogatásra számítanak a közösségi oldalakon keresztül.

2021. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha kapnak morfiumot pl lehet attól nekem attól volt egy ideig. De amúgy fogalmam sincs mitől lehet
2021. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az agydaganat gyakran okozza az agy duzzanatát, ami tovább rontja a panaszokat. Ezt a duzzanatot lehet csökkenteni szteroidokkal, amitől hosszabb távon kialakulhatnak az Ön által megfigyelt elváltozások.
2021. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ezeket a tüneteket a szteroid okozza
2021. aug. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!