Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért ég a bőröm?

Zkriszti3 kérdése:

Miért ég a bőröm?

Figyelt kérdés

Sok éve már száraz a bőröm. Erre kapok speciális, minden vacak mentes krémet a bőrgyógyásztól.

Pár hónapja ha viszket a bőröm és megvakarom, rettenetesen fáj és ég. Fő terület a hasam, fülem és hátam. Semmi eltérés nem látható.

Akinek van tapasztalata, kérem ossza meg velem.



2021. aug. 15. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet azért mert így is nagyon ki van száradva.

Én a helyedben vissza mennék az orvoshoz

2021. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, illetve volt. 1 hónapja kezdődött. De nekem nem csak égett, hanem foltokban hámlott le. A mai napig nem tudom az okát. Aztán úgy 2 hét után elmúlott szinte teljesen. Van aki azt mondta, hogy a Covid elleni oltástól van, mert nálam is az oltás után 1,5 héttel jött ki, mint ahogy az egyik családtagjánál aki mondta. (Neki is hámlott nagy felületekben és fájt a bőre.) De ezt nem tudom, hogy igaz-e. Most már majdnem olyan mint volt, csak akkor fáj ha jobban megvakarom. Mondjuk nekem ilyen jellegű problémám sosem volt, sosem kaptam rá eddig krémet.
2021. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Covidhoz nem kapcsoltam, se az oltáshoz, így időben nem is tudom hova tenni. A probléma jelenleg is létezik, sajnos jele sincs, hogy jobb lenne
2021. aug. 16. 19:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már tudom mitől égett a bőröm, csak az orvos nem figyelt oda. Rák előjele volt. Perifériás T- sejtes lymphomám van
2023. febr. 8. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!