Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan hogy valakinek a...

Van olyan hogy valakinek a vakbélgyulladása van,és nem kell ki venni mert begyógyul? Többi lent...

Figyelt kérdés
Ugye a féregnyúlvány is egy szerves rész,tehár regenerálódhat nem úgy mint egy fog,a másik meghogy olvastam hogy antibiotikummal elkerülthető a műtét,mi itt az igaz,volt akinek begyulladt és nem kellet kivenni?

2021. aug. 19. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosom jart igy, 4 even keresztul evente egyszer mindig begyulladt neki, korhazba kerult, fajdalmai voltak, de nem vettek ki, mert nem voltak olyan rosszak az ertekei es valahogy mindig lehuztak a gyulladast. Vegul amikor utoljara korhazba kerult, sirva konyorgott az orvosoknak, hogy vegyek ki, nem birja tovabb, mindig csak a gond van vele. Megmutottek nagy nehezen, kivettek neki, de azota se ertem a sztorit, en azt hittem, hogy szinte mindig kikapjak, ha mar egyszer begyulladt.
2021. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod kérdező, begyógyulni nem fog.

Az emberi szervezetben, csak a máj képes önregenációra.

A vakbélnél, a gyulladás mértékétől függően lehet antibio kúrával segíteni, és a időben észre veszik, ez akár elég is lehet.

Viszont itt órák alatt változik az állapot, és 98%-ban csak a műtét a megoldás.

Sajnálva olvasom egyes sztoriját, nem így kéne működni a dolognak.

Nézd meg az orvosdoktor című filmet, ez pont arról szól, csak régebben játszódik.

2021. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!