Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Mi lehet ez a bőrömön?

SOS! Mi lehet ez a bőrömön?

Figyelt kérdés
Tudom lehet kicsit paranoid vagyok, de meg ilyet nem eszleltem mashol a testemen egy kis piros borkinoves, sima, erezheto a felulete, a szele hatarozott korvonalu olyan mintha egy kis reszen pirosabb lenne mint mashol 1-2 napja meg feherebb volt a combon kulso reszen talalhato, mi lehet ez? Neten semmi hasonlo kepet sem lattam. Epp, hogy kituremkedik. Ugye nem borrak? Tisztaban vagyok vele egyebkent, hogy tul tudok tolni ilyesmi dolgokat de orulnek a segitokesz valaszoknak, koszonom. Probaltam kepet csinalni de annyira kicsi hogy ennel jobb nem lett.

2021. aug. 19. 23:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2021. aug. 19. 23:10
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem látok semmit, ne haragudj.
2021. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan semmi.

Jobban aggódhatnál, hogy hipochonder vagy és egyből a legrosszabbra gondolsz..lehet bőrpír, csípés, érelpattanás de olyan homályos hogy alig látni de bőrrákra utaló itt nincs.

2021. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A kep also reszen van, szinte semmi nem latszik a leirtakbol csak azert linkeltem, hogy megis van ott valami. De a leirtak alapjan ha valakinek van otlete szivesen varom.
2021. aug. 19. 23:22
 5/21 anonim ***** válasza:

rakd hátrébb a telefont kérlek

hogy lássam is mi van

2021. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy. A bőrrák nem így kezdődik... A képen én sem látok semmit.
2021. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen vannak idoszakaim, mikor ok nelkul valami foglalkoztat magamon es azt gondolom bajom van ezt tudom magamrol. Csak eleg tiszta a borom es ilyet meg nem lattam.
2021. aug. 19. 23:24
 8/21 anonim ***** válasza:
Viszont a hipochonderségedet kéne kezelni, mert bármi kisebb elváltozás és ilyen pánik jön rád ami nem egészésges sokáig. Ha ennyire kételkedsz ebben a foltban akkor bőrgyógyászhoz is mehetsz, ő nemm fog hülyének nézni és megnyugszol.
2021. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
2021. aug. 19. 23:28
 10/21 A kérdező kommentje:
Csak nem erzem meg annyira sulyosnak,mivel ez nincs allandoan egy evben egyszer maximum ketszer jon ram, hiaba tisztaban vagyok vele akkor is ugy vagyok vele mivan ha ez most megis rossz, felek, felek a betegsegektol a sulyos betegsegektol… a kislanyom szuletesevel kezdodott ez az egesz hipohondria feleseg
2021. aug. 19. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!