Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Concor nevu gyogyszert el...

Concor nevu gyogyszert el lehet hagyni?

Figyelt kérdés

Par honapja elkezdtem vernymas csokkentot szedni mert volt egy kis ingadozas, a napi atlag az tokeletes viszont neha felment valami miatt magasabbra ezert szedek napi fel szem Coverexet hogy ez “bealljon” hat nemtudom meddig fogom szedni. Majd volt hogy neha felment a pulzusom ilyen 130ra pihenes kozben. Emiatt irtak fel nekem Concort viszont az egyik doki aztmondta reggel 2,5 mg, a masik meg azt hogy ha felmenne ismet akkor vegyem be.

Egyebkent a szivemmel mindent rendben talaltak. En panikrohamra gyanakszok. Mar szedem a Concort is honapok ota, viszont manapsag nem volt ilyen problemam es teljesen jo pulzusokat merek magamon. Gond lehet ha en ezt abbahagyom? Mert minek vigye le ha jó

Egyebkent 20 eves vagyok



2021. aug. 23. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is concort kaptam kiugró pulzusra. Nekem is pl pihenés közben kiugrott 130-140re.

A concor nem olyan amit alkalmanként kell szedni. Rendszeresen vedd be hogy kifejtse a hatását.

El képzelhető hogy azért nincs mostanában gondod mert szeded.

Ne hagyd el csak úgy, legalább a haziorvossal beszelj, de jobb lenne a kardiologus.

2021. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 napja nem szedem, eleve kb az 5 mg-osból szedtem egy félnyit-negyednyit, teljesen jó értékeket mérek.
2021. aug. 25. 08:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként volt hogy kiugrott akkor is mikor szedtem, tobbszor is. Es szerintem panikrohamok lehettek mert tipikusan azok voltak a tunetek. Miota nem szedem a nyugalmi pulzusom sem magas. Egyebkent eloszor a haziorvos irt fel Betalocot 80-as pulzusra. Majd a kardiologus javasolta hogy hagyjam el. Aztan miutan felment eloszor aztan javasoltak hogy bevehetem ha felmegy. Viszont ha rendben van azota, es a szivemmel sincs gond akkor minek szedjek 21 evesen gyogyszert?
2021. aug. 25. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!