Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ismerte olyat aki alig hiszi...

Ismerte olyat aki alig hiszi el létezik koronavírus de még is beoltotta magát?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Az miért teszi szerintetei aki alig hiszi el de még is beoltotta magát?
2021. aug. 25. 19:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy végre békén hagyják, meg utazni akart.
2021. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Én azért oltattam be magam, hogy ne lógjak ki a kollégák közül. Amúgy egyetlen egy embert sem ismerek, aki elkapta volna ezt a szörnyű vírust.
2021. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

A családom miatt tettem, kisgyerekek is vannak. Másrészt meg a koncertek miatt.

Az én környezetemben kiderült hogy valaki átesett rajta nagy valószínűséggel (antigén teszt kimutatta), de semmilyen tünete nem volt, így továbbra sem hiszem hogy ez egy gyilkos vírus lenne.

2021. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Jelen.


Pontosítok: az elejétől kezdve elhiszem, hogy létezik a vírus, azt is elhiszem, hogy bizonyos embercsoportokra nézve veszélyes, sőt, még azt is, hogy elég csúnya lefolyása (is) tud lenni.


Azt viszont a mai napig vallom, hogy nagyon túltolták, mert a kis 1-2%-os halálozási rátájával még egy TOP10-be se férne be. A doktorminiszterelnökúr balfék intézkedései meg... Hagyjuk.


Beoltattam magam, mert külföldre akartam utazni, plusz szerintem a "negyedik hullámban" tuti lesz valami kedvezmény az oltottaknak. Eddig legalábbis minden bejött, amit mondtam... :)

2021. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Én még olyat is, aki nem alig, hanem egyáltalán nem hitte el, aztán jól belehalt. Gondolom előtte 5 perccel már úgy gondolta, hogy ez mégis csak felháborító egy nem is létező vírustól.
2021. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Jelen. Szarok a vírusra a legeleje óta, de haza akarok utazni karantén nélkül
2021. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 valaki : ***** válasza:
100%
Persze, sokat. A védettségire mentek annó. Illetve most van egy rokonom, aki ugyan nem vírustagadó, de nem fél tőle egyáltalán (mint én, én a védettségire mentem) és ő nem akart oltást. Na ő most regisztált fel mégis, mert a kiskorú gyereke beteg lett és nem engedik be hozzá a kórházba, a gyerek meg depressziós-szerű lett az anyja nélkül.
2021. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Igen, legjobb barátnőm. Az anyja kényszerítette rá.
2021. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!