Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Pulzométerrel 87%-os véroxigént szintet mértem. Megmértem egy másikkal is, az 88% lett. Fúlok nyugalmi helyzetben is, és van egy 38.2 lázam. Ugye ez nem korona? Be vagyok olzva Pfizerrel mindkettővel.

A vérnyomásom talán rendben van az 186/110. Ehhez nem értek. Lehet magas kicsit, van itthon Tensiomin de nem tudom ennyire be vehetem e.


Köszönöm ha időt szakítasz a válaszra.


25N



2021. aug. 26. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Naggggyonnn magas a vérnyomásod! Menj orvoshoz, minél előbb
2021. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Orvosodat hívd fel, gondolom nem véletlenül van otthon vérnyomásmérőd meg gyógyszered. Vagy ha az orvosod nem elérhető, akkor háziorvos, esetleg 112.

A véroxigén szint emeléséhez a legegyszerűbb ha kinyitod az ablakot, nagyon sokat jelent, nem is gondolná az ember.

2021. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon magas a vérnyomásod. Nyugalmi helyzetben mérd meg újra, ha ennyire magas (140től már emelkedettnek számít), vizsgáltasd ki magad mindenképp.
2021. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
A tünetek külön külön is azt igénylik, hogy orvoshoz fordulj. Ne késlekedj.
2021. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi lett az egészből?
2021. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!