Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális második...

Mennyire normális második trimeszterben a hasfájás naponta többször és néha hányinger? Mennyire normális, hogy adott kajáktól egy ideig rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
(16.hetes kismama vagyok)
2021. ápr. 21. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, nálam első trimeszterben kezdődött a hányinger, émelygés. Azt hittem a másodikra el múlik, hát nem, sokkal rosszabb lett. Napi 5x hánytam, minden szag kikészített és ez ment a 20.-dik hétig 0-24-ben.


32hkm

2021. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is 16hetes vagyok.

Első trimeszterben megúsztam a kajaundort. Most bepótolom 😅

Pl csirkét nem tudok enni. Meg főzninsem nagyon, mert ökölődök tőle. Már bocsánat a kifejezésért 🤣

A hasam nekem az első perctől sokat fáj. Hiába szedem 1000el a magneziumot, igy is sokszor megfájdul napközben. Csak a pihenés segít.

2021. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat. Megnyugtat, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Első kisbabám, és szeretem kissé túl aggódni főleg, hogy még járvánnyal és oltással is riogatnak.

2021. ápr. 21. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy vagytok?
2022. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!