Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha sosem voltam drogos és...

Ha sosem voltam drogos és alkoholista, mitől lehet megnagyobbodott és zsírosodott, és még világosabb színű májam?

Figyelt kérdés
Ma közölték velem ultrahangon. Levagyoksúkjva

2021. aug. 26. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem megfelelő táplálkozás, vagy anyagcserebetegség, vagy cukorbetegség, elhízás. De bizonyos gyógyszerek pl: fogamzásgátló is csinál ilyet (de nem csak ez). A terhesség alatt is kialakulhat.
2021. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális probléma is lehet, engem hasnyálmirigy gyulladással kezeltek 22 évesen 3 hónapig,pedig nem vagyok nagy alkeszes.. A vége felé derült ki hogy nem akut hanem autoimmun és spontán kialakulhat.
2021. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég hozzá 10 kiló túlsúly és mozgásszegény életmód!
2021. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok dolog okozhat ilyet. A teljesség igénye nélkül:

elhízás

mozgásszegény életmód

egészségtelen táplálkozás

gyógyszerek

vegyszerek


Nem halálos ítélet ez. Sportolni kell, fogyni, egészségesen táplálkozni. Ezeket mondjuk amúgy is kellene mindenkinek, nem csak annak, akinek zsírmája van.

2021. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Előző válaszoló rátapintott a lényegre. Eszel sok édességet?

Sajnos a mai táplálkozás nem felel meg a szervezetünk igényeinek. De a levegő, víz, talaj sem alkalmas az egészségünk megőrzéséhez.

A jó hír az, hogy egy új világ küszöbén állunk! De nem mindenki örül ennek!

2021. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Édesítőszer, tartósítószer, növényvédőszer, antibiotikum, ezt mind tolja magába az ember a kajákkal.

Enellett a cukor és az alkohol a legkevesebb :)

2021. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!