Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szorongás betegségnek számit?

A szorongás betegségnek számit?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 01:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%
Most mindenkit lepontoztok, akinek más a véleménye? :D Gratulálok!
2021. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Sokan irták hogy nem betgség.Nálam ez azért nem tiszta mert habár a legtöbb embernél csak kismértékben fordul elő sokan vannak akik indokolatlan helyzetben is szoronganak már már olyan szinten hogy pszichológushoz járnak és gyógyszert szednek.Viszont ha így van akkor mentális problémának/betegségnek lehet hívni nem?
2021. aug. 28. 03:03
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

2.

6-os vagyok,és igen.

Rengeteg inkompetens,tanulni nem vágyó de okoskodni tudó van a földön.

Nem is kell velük foglalkozni,úgysem viszik semmire még ha segítséget is kapnak. Majd 10 év múlva lehet felnőnek.

2021. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Senior Séf ***** válasza:
69%
A betegségipar szerint az, pedig mindössze egy állapot, amit a felborult bélflóra okoz. Ugye azt mindenki tudja, hogy ha nem megfelelő üzemanyagot tankol az autójába, nem fog rendeltetésszerűen működni. De a saját testétől mindenki elvárja, hogy akármilyen szar, élelmiszernek látszó tárgyat töm bele, előírásszerűen tegye a dolgát. Amit ma a boltok polcairól leemelsz, az minden, csak nem megfelelő üzemanyag.
2021. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 kizcar ***** válasza:
67%

Én is szorongó vagyok. Már nagyon sok mindent kipróbáltam ellene. Voltak módszerek amik javítottak az állapotomon.

Nem tudom, hogy betegség, szorongóként is inkább állapotnak hívnám.

Olvastam párszor, hogy ezt teljesen sok esetben nem lehet megszüntetni.

Élethosszig tart.

De sokat lehet javítani rajta.

A kételkedők pedig töltsenek csak el benne egy hónapot.

Rádöbbennének.

2021. aug. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerinten két hét is tanúlságos lenne
2021. aug. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező úgy látom neked sem éri meg kommentelni. Te vallod hogy betegség és csak megerősítésre vágysz. Jól írtam. Szeretethiányban szenvedsz. Neked megerősítés kell nem pedig az igazság...
2021. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%
A tisztánlátás jegyében : BNO F4110
2021. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ui: 17 es nem hiszem hogy szeretethiányban szenvednék tekintve hogy szoktam szorongani ilyen olyan dolgok miatt de nem olyan sokat hogy az probléma legyen.A kérdést szimplán kiváncsiságbol irtam ki.

2021. aug. 30. 22:16
 20/20 anonim ***** válasza:
24%
Már hogy a viharban nem lenne,betegség a szorongás!?A generalizált szorongás,önálló pszihiátriai diagnózis.A szorongás szó,egyébbként,tárgynélküli félelmet jelent.
2021. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!