Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyakamban érzek egy duzzanatot...

Nyakamban érzek egy duzzanatot, érdemes házi orvossal megnézetni?

Figyelt kérdés
Szóval tavaly megvizsgált engem és valamit érzett mikor tapogatta a nyakamat, de azt mondta nem vészes viszont pajzsmirigy alul működést mondott, még előtte sok panaszom is volt ami ehhez köthető. No egy ideje észrevettem ilyen csomó szerűséget a nyakamban jobb oldalon, teljesen kitapintható és a másik oldalt nem érzem ezt. Nem fáj ha hozzáérek. Kicsit aggaszt mivel tökre eltér a bal oldaltól és feltűnően érezhető a csomószerűség. Mostanában mondjuk több panaszom is van bár lehet nem kötődnek egymáshoz de azért leírom (foghullás fogtörés által, semmi előjele nem volt pedig orvos is volt előtte, egész jobb arcom és ínyem sokszor van gyulladásban pedig voltam többször fogorvosnál, jobb oldalt mostanában lüktet a fejem ha felkelek az ágyból vagy ha lehajolok és nem ez a tipikus fejfájás hanem konkrétan mintha lüktetne) Lehet minden panasz más miatt van de azért leírom. Érdemes megnézetni orvossal? Ezeket a tüneteket is ellehet mondani neki hátha egybe vágnak? Lehet semmiség de mostanában annyira egy oldalúak a tüneteim ha értitek. Ja és náthás nem voltam, ezek a tünetek egy jó ideje vannak csak orvoshoz nem tudtam egyszerűen eljutni.

2021. szept. 3. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
nemed, korod ?
2021. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
24N bár nem hiszem hogy ez olyan nagyot segít a kérdésben.
2021. szept. 3. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
pajzsmirigy
2021. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.?
2021. szept. 3. 23:24
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintetek a tünetek és a duzzanat egybe eshetnek vagy tök külön dolgok?
2021. szept. 3. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem is van a nyakam kb. Közepén jobb oldalt a verőeren egy borsónyi lapos csomó. Mozgatható, de kb. Akkora, hogy az ujjammal letudom fedni. Engem rettentően idegesít. Voltam vele f-o-g-ten úgy jutottam el, hogy nekem bal oldalt fájt nagyon a fejem, és csak is ott, de ez nekem az oltás után kezdődött sajnos.:( vagyis a fejfájás.


F-o-g-ten elég komolyan vették és agy ct-re küldtek... meg mellékorrüreg rtg-re, meg ultrahangra.


Végül mivel minden rendben volt és nem mutattak a képalkotók eltérést biopsziát szeretett volna venni, mert 3 hónapja már ott van. Végül nem vettek. Mert elmúlt a fejfájás és azt mondták, ha nem fáj és nem nő tovább akkor nem kell vele foglalkozni csak figyelgetni kell.


Hát én mindennap figyelgetem és idegesítő ez a figyelgetés, jó lenne, ha nem lenne ott, de ez van:(


Neked mozgatható? Kerek? Puha? Kb. Mekkora?


Szerinten menj el orvoshoz.

2021. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és 23 éves lány vagyok, szóval én is fiatal.:(
2021. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!