Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be oktattak magad COVID...

Be oktattak magad COVID ellen? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
Van olyan aki nem oktatta be magát? Nyakunkon a 4. hullám. Nem félsz a fertőzéstől?

2021. szept. 5. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mivel otthonról dolgozom, és alig járok emberek közé, nincs okom se oltatni, se félni.
2021. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Megvagyok nélküle is, akár 1000. Hullám, akár 1000. Variáns.
2021. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Mint 1-es, plusz eddig az összes túlélte, akit ismertem és elkapta. Sőt a hírhedt poszt-covid-ba sem szenvednek. Majd ha látom, hogy hullanak az egészséges emberek, majd megijedek. Addig pedig próbálom itthon túlélni a vele járó zsarolást, igyekszem nem elhízni, és nem depresszióba esni a sok marha politikustól, és az önellentmodásos intézkedéseiktől.
2021. szept. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Úgy mondták (legutóbb, mert mindig mást mondanak), hogy az oltottakra veszélyesek az oltatlanok.

Na most akkor jelen álláspont szerint jobban jár, aki nem oltott, mert rá nem veszélyesek az oltatlanok.

:)

2021. szept. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Meg vagyok nélküle én is.😄

Nincs mitől félni mert ez már a vége volna lassan ha nem kéne a pénz a gyógyszergyáraknak és a csicskáknak

Mutálódás gyengülést jelez ami azt jelenti hogy fertőzőbb de kevésbé veszélyes XD

Nem vagyok hajlandó rettegni hisz eddig sem tettem akkor most miért kellene?

Mert azt mondják? XD

Amit mondanak az számomra 0,0

Én is mint 3-as úgy vagyok vele

2021. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
A panikkeltes es az ellatatlansag oli az embereket ez ellen nincs oltas.
2021. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért oltattam be magam anno, hogy tudjak járni kondizni. A vírustól másfél éve se féltem és 10 év múlva sem fogok, sőt minél inkább nyomatják ezt a propagandát, annál kevésbé fogok.
2021. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem oltattam be magam. Mitől féljek? Másfél év alatt nem kaptam el, a delta meg oltás nélkül is allergia, megfázás szerű.
2021. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok beoltva.

Sok egészségügyi bajom van, nem kaptam el a covidot, remélem nem is fogom.

Rengeteg komoly gyógyszert szedek, félek a vakcina mellékhatásától.

2021. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem oltattam be magam és nem is fogom!!

Hogy miért nem?

Mióta divat kísérleti vakcinával oltatni??!!Ezek nem védőoltások!!Mindegy,hogy milyen technológiával készül (mRNS,vektor vagy hagyományos),mindegyikben ugyanaz a méreganyag van benne.

Ugyanakkor alá kell írni egy nyilatkozatot még az oltás előtt,hogy a felelősség az enyém,ha oltás után valami történne velem.MOST MI VAN??Nem annak az orvosnak a felelőssége ez,aki beadta ezt a valamit???SENKI NEM VÁLLAL FELELŐSSÉGET!!!Értem én,így legalább szép tiszta marad a kezük meg még pénzt is adnak nekik minden egyes beadott oltásért.

Az oltási bizniszben benne van: politikusok,Fidesz,ellenzék,média,álcelebek (Merkely,Szlávik...stb),ismert személyiségek,Bill Gates,háttérhatalmak,vallási vezetők,facebook,youtube...stb.ÉS TI HISZTEK EZEKNEK???

Elhisztek mindent,amit leírnak??Hogy itt a 4.hullám,itt az ilyen variáns..stb.Nem látjátok,hogy hiába veszítek fel a 3.oltást,egy idő után már ti is oltatlannak fogtok számítani,ha nem adatjátok be magatoknak a 4,5,10.oltást???lásd Izrael!!

Az álcelebek 3 ok miatt mondják azt,amit mondanak:félnek,korruptak,hülyék.

Szeretném még elmondani,hogy az egyik hozzátartozóm betelefonált az Atv Fórum című műsorába.Az oltásról,vírusról beszélt.1-2 perc után KIKAPCSOLTÁK!!A műsorvezető azt mondta, megszakadt a vonal.Hol van itt a szólásszabadság???

Kérdések:

Arról miért nem adott tájékoztatást a média,hogy volt Pesten is a kötelező oltás ellen tüntetések,amit a Mi Hazánk Mozgalom szervezett??

Vagy Bódis Csaba tüntetései?Dr.Pócs Alfréd,Dr.Tamási József előadásait miért nem adják le?

Akik ez ellen az oltás ellen vannak azokat miért nem hallgatják meg??

Az anyák miért engedik beoltatni a gyerekeiket egy kísérleti vakcinával?

Az iskolákban,óvodákban miért kell egy gyereknek,fiatalnak maszkot viselni?Mért kell nekik online oktatásban részt venni,elszeparálni a barátaitól,osz.társaitól,mikor amúgy is sok időt töltenek a modern kütyük társaságában?Mért nem hagyják őket élni,lélegezni?

Mért kell egy kollégiumba védettségi igazolvány?

Mért csak úgy mehet egy fiatal fősulira ha védettségi igazolványa van?

Mért kell egy embernek maszkban edzeni,sportolni?

Mért kell az egész életünket maszkban tölteni?

Mért kell különbséget tenni egy oltott és egy oltatlan ember között?

Mért kell az egész életünket rabszolgaságban tölteni?

Úgy látszik mindenki elfelejtette Petőfi: Nemzeti dal című költeményét.Pedig mindenkinek anno meg kellett tanulnia.

Ez a nép rabszolga akar lenni egy diktatúrában,és nem szabad ember egy demokratikus államban!

Szégyellem,hogy magyar vagyok!A magyar tényleg egy birka nép.

A végére egy idézet:

A hülye definíciója:

Tudja az igazságot.Látja az igazságot.De még mindig a hazugságot hiszi el.

2021. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!