Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, akinek mindenna...

Van itt olyan, akinek mindennapos fejfájása volt/van? Mi volt az oka és mitől múlt el?

Figyelt kérdés
Én ezzel küzdök,minden leletem, többek közt koponya MR negatív.

2021. szept. 7. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a kevés vízivás lehet oka, nálunk ez volt.
2021. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem igen, csináltak CTt arra gondoltak, hogy a bölcsességfogam miatt van. Végül kiderült, hogy gluténérzékeny lettem. Felállni sem bírtam szinte napokig az ágyból, olyan brutális fejfájásom volt. A gluténmentes étkezés megoldotta.
2021. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Lakótársamnak brutál migrénje volt 14 éves koráig, iskolából is éveket veszített miatta. Vitték mindenhova, fejfájás szakambulanciának állandó vendége volt, nulla eredménnyel. Nem mondom meg hogyan, mert kiröhögtök, de kiderült hogy érzékeny a disznóhúsra és a paradicsomra. Ahogy elhagyta ezeket, elmúlt. De azt mondja, hogy már egy csepp disznózsírra reagál a feje, ha az ételben van.
2021. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3! Azért elmesélhetnéd :D
2021. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem tudom pontosan melyik oldotta meg ezek közül, mert mindet elkezdtem egyszerre, kávé és víz ivás, az összes szabadidőmet a szabadban töltöttem (irodista voltam, egész napomat bent töltöttem)
2021. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Minden leletem negatív volt, a gyógyszerek nem hatottak, 8 év után elmentem pszichiáterhez és ott volt a megoldás.
2021. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 yoshimitcu ***** válasza:
92%
Volt hónapokig tenzios fejfájás stressztől szorongastol. Voltam koponya ctn is. Hipohonder is vagyok egy idő után már pszichesen fájt szeritnem a szorongástol. Aztán leszartam és elmúlt.
2021. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne. Állhat a folyamatos fejfájás mögött valami súlyosabb betegség?
2021. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!