Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindennapos fejfájás mi...

Mindennapos fejfájás mi mindentől lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ritka napok kivételével, minden nap fáj a fejem, 7-8 éves korom óta. Régebben ki lettem vizsgálva mindenre, de nem találtak semmit sem. Érdemes elmenni neurológushoz? Eleget iszom (télen-nyáron megvan a napi ~2 liter folyadékbevitel, nyáron még több is.), napi 10 óra alvás megvan nyáron, iskolaidőben nincs meg, de akkor is ugyan úgy fáj a fejem.



- Gondoltam már arra is, hogy nem -e alakulhatott ki a fájdalmas évek alatt szedett Algopirin iránti függőség?

- Vagy esetleg a vérnyomásommal lehet gond? (A felső érték nyugalmi helyzetben volt 160 is, KERÉKPÁROZÁS után állt be a normál szintre, azaz 130 -ra, azonban az alsó érték akkor is alacsony volt (~70)).


Még annyit, hogy a fejem első része szokott általában fájni, hol a szememnél érzem a lüktető fájdalmat, hol a homlokomban. Szemüveget 2 éven át hordtam, a látásommal semmiféle különösebb gond nincs, -0,5 -ös volt a szemüveg még régebben, azóta meg lett nézetve mégegyszer, és most sincs semmi különösebb gond a szememmel, nem arról fáj.


Még annyi talán érdekes lehet a fejfájással kapcsolatban, hogyha valaminek véletlenül fejfájás közben egy kicsit nekiütöm a fejem hátsó részét, akkor a fejfájás felerősödik.


Előre is köszönöm a válaszaitokat, gondoltam felteszem ezt a kérdést ide, ha esetleg már volt olyan kérdés, ami erre irányult ezen az oldalon, nyugodtan linkeljétek be, énis olvasgattam az oldalon az ilyesfajta kérdésekre érkezett válaszokat, azonban nem találtam kielégítő választ.



2017. júl. 25. 21:22
 1/4 anonim válasza:
Hát nekem is sokszor fáj a fejem . De ez nem egészségügyi gond szerintem. Nekem időjárás miatt és a szemüveg miatt szokott lenni.
2017. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi 10 óra alvás sok.
2017. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a mobiltelefontól fájdult meg amikor egyik unatkozó ismerősöm egy óráig is beszélt. Napokig fájt utána és a szememben elhalt sejteket is hónapokig láttam úszkálni. Azóta be sem kapcsolom.

Valahol a neten írták és várostérképen is jelezték az olyan helyeket ami mobil adótorony sugárzásának van kitéve, egyfajta csomópontok. Azt hiszem London térképrészlete volt.

Ha orvosi vizsgálat nem talált semmit, akkor ilyen elektromágneses sugárzás is okozhatja. Ha hosszú ideje fáj akkor még azt is ki kellene próbálnod hogy egy ideig máshol laksz. Most a nyári szünetben ez megoldható. Például nagyszüleidnél vagy más rokonnál falun. Egyből nem múlik el akkor sem, de kb. 3-4 hét után várható hogy elmúlik ha sugárzás okozta és sugármentes helyre költöztél. Nem látható ezért nem szoktunk törődni vele. Például a szülőfalumban mobil adótornyot építettek a falu szélére. Előtte egyetlen szürkehályogos sem volt a faluban, azóta meg pont a falunak azon a felén több embernél is. Persze nem bizonyított, és akár a nyári hőségtől is "megfőhetett" a szemük, de azért érdekes egybeesés az adótorony megjelenése és a szürkehályogok felbukkanása.

2017. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fül orr gégészeti probléma is okozhat ilyesmit, többeknél például a rostasejtek krónikus gyulladása csinál hasonlót.
2017. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!