Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus után mennyi ideig...

Koronavírus után mennyi ideig van elég antitest a szervezetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehet, hogy már a kérdést is rosszul tettem fel, de annyi a lényeg, hogy február közepén voltunk betegek a férjemmel, 4 hétig voltunk otthon, kaptunk védettségi igazolványt ami ugye most szeptemberben jár le.

Mivel októberben jön a baba, nem akartuk kockáztatni, hogy nem tudunk rendes kórházi ellátásban részesülni, vagy, hogy őt nem engedik be, ezért csinaltattunk ilyen antigen tesztet, ami ugye 4 hónap további védettségi igazolványt biztosít . Csak közben azon gondolkodom, hogy már csak eltelt azért félév, és mi van ha nincs elég antitest , akkor így jártunk?

Köszönöm a válaszokat



2021. szept. 8. 07:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"ezért csinaltattunk ilyen antigen tesztet,"


AntiTEST tesztet csináltass, mert az antigén a vírust jelenti.

De ha csináltattok, akkor annak lesz eredménye, látni fogod, hogy van-e elég antitested. Ha nincs elég, akkor így jártatok, igen, a szabályozások szerint.

2021. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Addíg, amíg meg nem fertözödsz és meg nem betegszel.
2021. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, mikor voltam covidos. Május elején csináltattam antitest tesztet, az pozitív lett, így kaptam 4 hónapra kártyát. Mivel az a héten lejár, így elmentem megint vérvételre, és igaz, már alacsonyabb az érték, de még elég magas ahhoz, hogy tudjak kártyát csináltatni.
2021. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonlo cipoben jarok, de nekem azt mondtak, hogy ha volt pozitiv tesztem akkor hiaba csinaltatok antitest tesztet, nem igenyelhetek ujra kartyat...
2021. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Rákérdeztünk többször is, azt mondták 4 hónapra kapunk így védettségi igazolványt.

Közben megjött az eredmény, 15 a referencia érték a minimum, a férjemé 116, az enyém 23 (!!!). Kicsit meglepett ez a nagy különbség, de lényeg, hogy megvan.

Köszönöm a válaszokat

2021. szept. 9. 21:31
 6/14 anonim ***** válasza:

jo az! nekem betegseg utan 1 honappal 19.1 volt, 1,5 honappal betegseg utan pedig 14.1 (es akkor a masik IGM 1.0 lett,ami mar fertozo, de az elsonel meg 0.8 volt...)

ahol en voltam, ott 1 volt a minimum

az eredmenyt csak magyarul kaptatok meg?

2021. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Sziasztok! Mi szintén ebben a cipőben járunk, az én eredményem 24, 2 lett. Aggódom, hogy nem hosszabbitják meg a kártyát, mert márciusban volt pozitív teszt eredményünk az EESZT-ben. Reméljük, hogy nem lesz gond!
2021. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem felejted el, majd megirnad hogy megkaptad e a kartyat?
2021. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5 és fél hónap után 576.9, még több, mint júliusban, akkor csak 510.1 AU/ml volt. El nem tudom képzelni, hogy ezt hogy...
2021. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, csak egy kis update. Múlt hét kedden voltunk intézni a kormányablaknal, fejenként 3000 Ft illetéket kellett fizetni, és ma kaptuk meg a kártyát. Január 8-ig érvényes.
2021. szept. 29. 11:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!