Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mégis mi lehetett?

Ez mégis mi lehetett?

Figyelt kérdés

Hajnalban történt a dolog, szóval az emlékezeteimből is kiestek részletek. De arra emlékszem, hogy álmomból arra ébredtem fel, mintha valaki hason szúrt volna egy késsel. Természetesen erről szó sincs, de a fájdalom olyan erős volt. Olyan érzésem volt mellé, mintha kiakarna fordulni a testemből a végbelem, vagy oda is szúrtak volna fel egy kést. Nem tarthatott sokáig, csak pár percig, bár sajnos ebben sem vagyok biztos. Aztán egyből visszaaludtam, és arra keltem, hogy semmi bajom. Azóta sem volt semmi, de a hajnalban történtek miatt kicsit aggódom. Ha jól emlékszem, talán még egyszer megtörtént ez a hajnal folyamán, de gyorsabban elmúlt.

Bocsánat egyébként, ha a fájdalmat kicsit groteszk módon írtam körbe, de nem találtam erre egyszerűen jobb kifejezéseket, borzalmasan fájt akkor.


20/L



2021. szept. 8. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy orvost. Lehet hogy nincs baj viszont az is lehetséges hogy nagyon komoly (akár halálos) bajod van
2021. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amugy nem ket menstruacio kozott vagy? A peteeres nekem harminc eve a vegbelemben hasogat, igaz, nem ilyen dramaian.
2021. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 de, pont 2 menstruáció között vagyok. Menstruációk előtt szokott velem ilyen történni, csak sokkal gyengébben, azért ijesztett meg, hogy most ilyen erős fájdalom volt a semmiből
2021. szept. 8. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nogyogyaszhoz szorgosan jarok 30 eve. Nekem tenyleg az ovulacio olyan, hogy vettem mar be fajdalomcsillapitot, mikor leulni sem volt lehetoseg. Jellegzetesen vegbelbe sugarzik. Aztan masnap az atlatszo nyakos folyas a bizonyitek, hogy tenyleg ovulacio.
2021. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra tippelek, hogy nekem is valami ilyesmihez köthető dolog lehet akkor. Mindenesetre majd én is felkeresek egy dokit. Köszi a segítséget!
2021. szept. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!