Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ventolint írhat fel háziorvos?

Ventolint írhat fel háziorvos?

Figyelt kérdés
Régen volt egy fulladás időszakom amikor nem bírtam aludni és akkor segített a ventolin egy fújás után minden jó volt helyre hozott. Most megint elő jött. Akkor a nagymamám segített ezzel mert már napok óta tartott és ő adta oda. Most ez a megoldás nem lehetséges ezért szeretném meg íratni. Ha meg írják mennyibe kerül teljes áron, esetleg a gyógyszertáros adhat ha be megyek? Vagy esetleg kérjek kivizsgálást? Ha igen hova kell ezzel fordulni? Nem tudom mitől lehet, hogy időszakosan elő jön.
2021. szept. 13. 06:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem mindig a háziorvosom írta/írja fel.
2021. szept. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nem kell hozzá szakorvosi javaslat.
2021. szept. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
58%
Az árat nem tudom pontosan, 4000 körül lehet, de nem szeretnék hülyeséget mondani. Orvoshoz mindenképp mmenj el, ő majd megmondja, hogy kell-e kivizsgálás.
2021. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos felírhatja és 900 ft körül van az ára. Ha szakorvos írja fel még kevesebb.
2021. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2021. szept. 13. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!