Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dr. Lakos Andrásnál volt itt...

Dr. Lakos Andrásnál volt itt v@laki Lyme kórral?

Figyelt kérdés

[link]


Ott van hogy van e-mail konzultáció. Leírtam neki mindent, azt válaszolta hogy kérjek időpontot és menjek el. Ennek mi értelme? Ugyanazt fogom elmondani, csak utazhatok 500 km-t érte. Felbszom már az agyam a privát orvosokon is, múlt héten felutaztam Budára, voltam privát Western blot vizsgálaton egy másik helyen ami pozitív lett, de még a konzultáció várólistájára sem tudtam jelentkezni. Ezért írtam neki, de most mehetek megint, egyszerűen egy hulladék ez az ország, elegem van az emberekből meg az egész rendszerből, fel kellene gyújtani az egészet.


2021. szept. 13. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi lett veledazóta?

Mélyen egyetérek amúgy a leírtakkal.

2023. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért mondta, hogy menj el konzultációra, mert a saját laborjában csinálta volna meg a vérvételt. Azt a másik tesztet nagy valószínűséggel feleslegesen csináltad meg.
2023. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!