Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől búg a jobb fülem?

Mitől búg a jobb fülem?

Figyelt kérdés
Mindkét fülem születésemtől fogva zúg. Ezt már megszoktam, de a jobb fülem pár napja elkezdett búgni is, és olyan mint ha el lenne dugulva, de valahogy mégsem. Mitől lehet?

2021. szept. 15. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! :) jobb, hogy ha megnézi.
2021. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn szerettem volna elmenni orr-fül-gégészetre, de időközben lebetegedtem, így csak jövő héten tudok leghamarabb menni. Remélem addig nem romlik az állapotom.
2021. szept. 15. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy zúg, ha nem tudod, hogy milyen, ha nem zúg?
2021. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy amikor egy csendes helységben voltam, mindig mondták mások, hogy milyen csend van és én akkor folyamatosan zúgó hangot hallottam, amit elmondásuk szerint, ők nem hallottak. Én nem is tudom milyen lehet egy teljesen csendes szobában lenni úgy, hogy semmilyen hangot nem hallok, csak a csend van.
2021. szept. 16. 07:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, de ez akkor is szubjektív. Mindenkinél van egy kis alapzaj és senki sem hallja a másikét, így nehéz egyértelműen kijelenteni, hogy kinek mi a csend. Ezzel együtt nyilván problémát jelezhet, ha valaki pl hall, megért egy beszédet, amit te meg nem a belső zaj miatt.
2021. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!