Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid szagvesztés. mire...

Hosszúhajú kérdése:

Covid szagvesztés. mire számíthatok, ha most így állok? ...

Figyelt kérdés
kb 5 hete tökelment. 3 hétig semmit nem éreztem. utána icipicit jött vissza íz is szag is. valami jobban, valami kevésbé, és van ami még nem indult be. nincsenek fura szagok, meg büdös szagok, ahogy mások írják, ha így elindult a javulás, várható hogy szépen folytatódik és nem kell éveket várnom? és az is hogy rendesen visszajön? volt valakinek hasonló idővel zajló javulása? mi lett?

2021. szept. 19. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
1 éve voltam covidos, azóta sem jó a szaglasom. Torz, undorító szagokat érzek.
2021. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hu szegény. én semmit nem éreztem. se jót se rosszat. - remélem más ígya helyzet...
2021. szept. 19. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem egyáltalán semmi ízt és szagot kb 3 hétig aztán visszajött kezdtem is örülni..de sajnos a fantomszaglás csak ezután következett :( azóta is tart
2021. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!