Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most nyárig ne menjek majd...

Most nyárig ne menjek majd emberek közé?

Figyelt kérdés
Tavasszal átestem a covidon, aztán be os lettem oltva. Ma viszont kapar a torkom. Most akkor üljek itthon, s ne találkozzak emberekkel? Szinte mindig ez lesz, hogy igazán beteg nem leszek, csak lesz egy-két enyhe “tünet”, krákogás, kis fika, valami…. Tavaly akkora volt a gyerek, hogy a levegőzésen kívül amúgy se mentünk sehova, de idén már nem ez a helyzet. Mikor lesz már vége annak, hogy ha az ember köhint egyet, már úgy néznek rá, mint egy leprazsákra?
2021. szept. 19. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, menjél szerintem
2021. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlgondolod.
2021. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehetsz emberek közé. 23-ból 20 osztálytársam állandóan köhögött, tüsszögött a múlt héten, mégis ott ültek a suliban az osztályteremben. Felesleges ennyire túlgondolni, így tönkreteszed a saját életed. Egy kis torokkaparással nem kell állandóan otthon ülni. Ráadásul, ha nem találkozol emberekkel, legyengül az immunrendszered is, sokkal fogékonyabb leszel a betegségekre.
2021. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd magad tönkre,begolyózol.

Ha belédkötnek,mutatod a védettségi igazolványt.

Egy kis torok kaparással nem kell otthon maradni,megtetted,amit meg kell (beoltattad magad).

Részben ezért van az oltás.

2021. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!