Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyik felnőtt gyermekem...

Egyik felnőtt gyermekem covidos karanténban vagyok én is. Hogy hogy nem kaptam el?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 20:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
32%
Lehet úgy is hogy elkapod, csináltatsz antigénes lófaxt, és kapsz kártyát.
2021. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
14%
Antitestes lófaxt kell hozzá csináltatni, de legalább “tudod” miről beszélsz…..
2021. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%
Én is 4-szer voltam karcsiban aztan soha nem kaptam el
2021. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
48%

Megfigyelték már a spanyolnátha idején, hogy hiába próbálják egymással megfertőztetni az embereket, nem sikerül. Aztán olyan is van, hogy egy olyan zárt közösségben bukkan fel egy vírus, ahol elvileg lehetetlen lenne mert senki nem érintkezett kívülállóval. Érdekes olvasmány:

[link]

2021. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
94%
Nem tudom, én ezt nem értem, mert ha teszted nem volt, akkor nem lehetsz biztos abban, hogy nem vagy covidos. Másrészt ha a gyermeked tesztelték és úgy derült ki, hogy az, akkor is lehet tévedés a tesztben is főleg, ha nem PCR.
2021. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Tüneteim nincsenek, és mivel vannak alapbetegségeim úgy gondoltam csak “úgy simán” biztosan nem esek át rajt.Gyermekemnek mind a két gyors tesztje pozitív lett.Minden tünete a Covidra is utalt.

Fejfájás,ízületi fájdalom,torokfájás,láz,szag-íz vesztés,mellkasfájdalom,

2021. szept. 19. 22:41
 17/27 anonim ***** válasza:
91%
Semmi jelentősége annak hogy nincsenek tüneteid: az meg hogy nem teszteltek, mikor egy háztartásban élsz egy igazolt covid fertőzöttel, az csak azt mutatja mennyire elcseszett az egészségügy, mennyire ki vannak véreztetve hogy még a legelemibb dolgokat sem csinálják meg.
2021. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
6%
Ez ilyen. Nem mindenki lesz beteg. Ezért butaság ez az egész amit már művelnek.
2021. szept. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, akkor a gyermeked covidos valóban. Amúgy szerintem nem mindenkinek lesznek tünetei, aki elkapja,de végül is mindegy, a légyeg, hogy neked semmi bajod, de lehetséges ez így,egyik kollégámnál is volt így.
2021. szept. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%
Még kijöhet rajtad is, 2 hét is lehet a lappangási idő.
2021. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!