Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatal felnőtt korban lehet...

Fiatal felnőtt korban lehet infarktusa az embernek? 24 eves vagyok. Mindig attól félek hogy infarktust kapok és meghalok

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. De van bármi okod erre? Ha nincs baj a szíveddel, és nem erőlteted túl magad, erre elég kevés az esély ilyen fiatalon.
2021. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de ritka. Többnyire olyanoknál fordul elő, akiknek vagy van valami szívbetegségük alapból is, vagy túlhajtják magukat.
2021. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi okom rá. Rendszeresen sportolok,egészségesen élek, néha dohányzom, de van amikor stresszes vagyok. Amikor kicsit beszur a mellkhasamnal akkor megijedek hogy ez annak a jele.
2021. máj. 14. 09:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is! Már évek óta ettől félek. Pedig EKG és szívultrahang szerint is minden rendben a szívemmel. Szerintem ezen már csak pszichológus segíthet.

25N

2021. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A dohányzás és a stressz rizikófaktor. A mellkasi szúró fájdalom meg nem jó jel. Én jóval idősebb vagyok, mégsem igazán szurkál. Igaz, nem dohányzom, és a stresszt is erősen lecsökkentettem az életemben. Igazából azóta nem szurkál. Próbálj változtatni az életeden.
2021. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne igyál, ne dohányozz, főleg ne drogozz, de gondolom, ilyeneket nem csinálsz. Ha jó az érrendszered, akkor nem kell félned ilyesmitől, ahhoz pedig, hogy jó legyen, sportolni kell, heti szinten,folyamatosan, de inkább heti kétszer menj el futni például, vagy úszni, biciklizni stb.
2021. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
A szívinfarktustól félsz? Kicsi rá az esélyed. Ráadásul az egyik legszebb halálnem. Sokkal esélyesebb vagy egy autoimmun spektrumra, s annak százféle, egymással látszólag nem összefüggő tüneteire, amik rendkívüli módon lerontják az életminőségedet.
2021. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sportolhatsz , futhatsz , edzhetsz akkor is kaphatsz infarktust , konkrétan bárki kaphat bármikor a sportolók akik egész életükben (rövid életükben) sportoltak egészségesen táplálkoztak , nem dohányoztak nem ittak nem drogoztak mégis a pályán estek össze és nem kevesen vannak sajnos , a 60 éves kő alkohoholista hajléktalan aki elszív napi 3 doboz cigit meg 3 liter kannásbórt úgy hogy nem is nagyon táplálkozik , a vitaminokról meg ne is beszéljünk él és virul nap mint nap , nem azt akarom mondani ezzel hogy ez a helyes út , hanem azt hogy bárki kaphat függetlenül bármitől
2021. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!