Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gondolatok futhatnak...

Milyen gondolatok futhatnak végig olyan beteg emberekben , akik tudják hogy rövidesen biztosan megfognak halni ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ.
2021. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak ők tudják. Meg akiknek elmesélik.
2021. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én már voltam nagyon beteg s rossz állapotban is és akkor nekem olyan gondolataim voltak , hogy pl: mit kellett volna másképpen csinálnom az életemben , mi az amit megbántam és mi az , amit soha nem bántam meg , hogy megtörtént .

Valamint megnyugvást éreztem , olyan érzésem volt , hogy már lassan a szenvedésnek és minden gondnak s aggodalomnak vége , ideje pihenni .

De itt hozzá kell tennem , hogy én nem halálos beteg voltam , velem nem közölték az orvosok , hogy hamarosan végem , csak azt hogy nagyon beteg vagyok , viszont úgy éreztem magamat , mint akinek hamarosan vége !

2021. szept. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!