Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom lenne?

Agydaganatom lenne?

Figyelt kérdés

Egy éve fáj a fejem. Jártam sok-sok orvosnál, minden szakterületen, ami érintett lehet. Szemüvegre gyanakodtak, vagy négy különbözőt kaptam, nem használt. Ötven napja elkezdett sípolni mindkét fülem. Mentem fülészhez, elküldött hallásvizsgálatra és csináltak egy un. BERA vizsgálatot is, amikor elektródákat kötnek a fejre, és azzal diagnosztizálnak. Az eredmény szerint krónikus elváltozás van, az orvos azt mondta, hogy rosszindulatú agydaganat gyanúja van a BERA alapján. Sürgősséggel elküldött MRI-re, egy hét múlva megyek.


Nem úgy nézek ki, mint egy onkológiai beteg. A kognitív képességeim nagyszerűek, a memóriám, beszédem, motorikus funkcióim remekek, csak a fejem fáj és sípol mindkét fülem.


De azt gondolom, hogy egy orvos nem ír le olyat, hogy "rosszindulatú daganat gyanúja", és nem rendel el sürgősségi MRI-t, ha nincs baj. Megijedtem, nem szeretnék meghalni.


[link]


2021. szept. 22. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat azert ez eros kijelentes volt….. lehet, hogy van ott egy daganat, ami nyom valamit es ez okozza a tuneteidet, ez nincs kizarva VISZONT

1. Ez egyaltalan nem biztos

2. Ha van is ott valami kozel sem biztos, hogy rossz indulatu.

Amig ennyi a kerdojel ne stresszelj ra. Sok sikert :)

2021. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a sürgősségi MR-t meg kell indokolni egy iránydiagnózissal. Hogy valóban hamar megcsinálják és ha baj van mégse januárban kerülj sorra. De szívből kívánom, hogy ne legyen semmi.
2021. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! Miután ezt megírtam, lementem a háziorvoshoz, közel van, és mondta, hogy mehetek. Azt mondja, hogy ezt a betegséget a világon sehol nem sorolják rosszindulatú daganatok közé, csak nálunk, ő sem érti, hogy miért. USA diagnózis lexikont megnézte, ott jóindulatúnak van besorolva. Azt is mondta, hogy növekedhet, viszont nem terjed. Vagy megműtik, vagy csak figyelik a méretét. Ez így egy kicsit jobb, remélem az MRI valami jót fog mutatni.
2021. szept. 22. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, majd légyszi írj, hogy mi lett az eredmény! Jobbulást!
2021. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2021. szept. 23. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok az eredményre! Szurkolok hogy minden rendben legyen.
2021. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na történt azóta valami? Mi lett az eredmény?
2022. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!