Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a tünetek jelenthetnek...

Ezek a tünetek jelenthetnek agydaganatot?

Figyelt kérdés

Még 2019-ben történt hogy kb. 2 hétre legyengültem, nem olyan szintre hogy ne tudjak az ágyból felkelni de volt hogy nehéz volt felemelni a karomat is. Ezek mellé olyan fejfájásom volt ami köhögésre, nevetésre és fejmozgásra jelentkezett, azelőtt egyáltalán nem voltam fejfájós.

Elmentem orvoshoz, a vérképen csak kis eltérések voltak és azt mondták csak egy átmeneti fertőzés.

Mivel el is múlt a gyengeség és a fejfájás is nem törődtem az egésszel, viszont feltűnt hogy ugyanúgy visszajön a fejfájás ha alkoholt fogyasztok, és itt nem arra kell gondolni hogy leiszom magam és attól fáj, hanem egy sör után ha köhögök attól nyílal. Valamint ha sokat nevetek vagy direkt köhögök ugyanúgy elő tudom idézni bármikor, de előfordul az is hogy sokkal érzékenyebb pár órán át, és ilyenkor kevesebb is elég az említett dolgok közül.

Nem tudok róla hogy lenne alapból bármilyen betegségem ami okozhatná, ha ez számít gyógyszereket nem szedek, és nem dohányzom.


22/F



2021. szept. 7. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy itt senki nem tudja látatlanban megmondani, de ezelőtt már nagyjából egy hete felhívtam háziorvosom aki a covidra hivatkozva elküldött.
2021. szept. 7. 21:29
 2/5 A kérdező kommentje:

Még annyi hogy nem tudom pontosan behatárolni hogy amikor fáj akkor hol, inkább az egész, de van hogy hogy elől inkább vagy csak hátul.

Más tünetem nincs szerencsére, olvastam olyat hogy az agydaganat egyensúlyzavarral, hányással, féloldali bénulással és memórizavarral is járhat de ezek egyikét sem tapasztaltam.

2021. szept. 7. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem, az agyban nincsenek érző receptorok. Ne igyál alkoholt.
2021. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor érzem, csak akkor jobban ha iszom.
2021. szept. 8. 01:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2022. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!