Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dj katéterrel az élet?

Dj katéterrel az élet?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok. 4 napja kaptam egy Dj katétert mert nagyon begörcsöltem és vesetágulatom lett. A görcsök teljesen elmúltak, de helyette kaptam valami irtó kellemetlen érzéseket. Alig tudok menni ülni állni mert állandóan irritál. Mintha mindig pisilnem kellene, néha lüktet a hólyagom. Ez így marad végig? Mert szülésig viselnem kellene de már azt mondom nem bírom sokáig. Sőt mikor pisilek, amikor már a vége jön ki, nem azt mondom fáj, hanem mikor nagyon fel van fázva valaki. A falat kaparom!!! Van még itthon kicsi gyerekeim de alig tudom őket ellátni nagyon nehezen mozgok. Mi van akkor ha én előbb levetetem? Vagy idővel ez javul azért?

2021. szept. 24. 22:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!