Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is tapasztalt ilyet?...

Más is tapasztalt ilyet? Miért jön ennyi betegség? Szivat az élet??

Figyelt kérdés
Állandóan van valami betegségem, nagyon rám jár a rúd, nem értem mi rosszat tettem az életbe hogy így vér a sors. Először napszúrást kaptam még szerintem 2015 volt, az akkori barátommal dolgoztunk a napon egésznap persze hogy én kaptam napszúrást, az se egy kellemes betegség, anyának akartam befizetni a csekket és olyan meleg volt, persze nem jutottam el a postáig mert elájultam, aztán a mentő vitt a kórházba.2016-ban felfáztam és ez 2018 szeptemberében lett vége hála az istennek!!! Borzasztó egy betegség, nem kívánom senkinek, ez a betegség hüvely bakteriália fertőzés volt, ami csíp ha pisilsz ha nem, olyan fájdalom ami kibírhatatlan, még odáig fajult hogy véres volt a pisi. Ezt követően jött a vese görcs ami pokoli fájdalom volt, mentőt kellett hívni, szóval ezt kegyetlenü megszenevedtem. Ezután egy idő után jött a drága mandula gyulladás, úgy bedagadt a mandulám hogy enni se tudtam, mocskosult fájt. Nem volt az se egy leány álom. Az után jött egy "mégjobb" betegség, aranyér, na ez mái napig elkíséri az életem, volt véres széklet. Mostanába volt hogy egy WC-s után, gondolom erőlködés után kijött a belem, egy nagy lila gumó, 10 skálán 100 as fájdalom, rettenes módon fájt egésznap, azt hittem megőrülök, kínzó egy egy fájdalom ha kint egy bél. Sajnos kis erőlködéstől újra kijött, úgy hogy nagyon vigyáznom kell ezzel. Aztán a fejem elég sűrűn fáj, úgy hogy behányok van hogy több napig is. Ezután most a strandolás után fül gyulladásom lett, piszkosul fáj a fülem lyuka, nincs tb-m mert 2 hónapja nincs munkám, lehet nem fogadnak az orvosok, és semmi házi módszer nem segít. Ezt azért írtam le, mert egyszerűen nem értem. Nekem miért kell minden évben, minden hónapban kínzó, pokoli, fájdalmakat átélnem, miért jön egymás után annyi betegség???????? Vagy én azért jöttem a világra hogy szenvedjek???!!! Komolyan nem élhetek úgy hogy valamin ne fájjon rettenetesen???!!! Más is tapasztalja ezt mint én?

2021. júl. 21. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a betegségeknek mind megvan a maga oka. Vagy genetika, vagy gyengébb az immunrendszered pl kevesebb vitamint viszel be a szervezetetbe. Vagy óvatlan vagy, pl nagy melegben nem iszol elég vizet, nem veszel fel sapkát túl sok időt töltesz a napon stb. Vagy az egész pszichés alapú. Pl elkaptál pár betegségek és azt hiszed hogy k#baszott veled az élet aztán azt hiszed hogy mindig mindent elkapsz és már magadnak vonzod be az újabb és újabb betegségeket Pl a fejfájást stb
2021. júl. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pamacs19971 válasza:
100%

Na ez nem semmi, én meg már évek óta nem voltam beteg, egy egy orrfolyás, kisseb torokfájáson kívül, de ezek miatt sem rohantam orvoshoz.


Kitartást az életben, soha ne add fel.

2021. júl. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Tanulj belőlük. Pl ha a napon dolgozol egész nap, akkor legyen rajtad bevizezett sapka, a bakteriális fertőzést megelőzheted ha jobban odafigyelsz a higiéniára (napi többszöri mosakodás intimmosóval, főleg nyáron mikor befülledhet az ember), pamut bugyi, NEM TANGA, és védekezés szex közben. Vesegörcse meg azoknak szokott lenni akik nem isznak eleget. Minimum napi 2-3 literre szüksége van a szervezetnek, a nyári melegben többre.

Nem tudom szoktál-e análozni, de ha igen, akkor nem csodálom hogy prolapszusod lett. Ha nem szoktál, akkor az étkezésedre figyelj, egyél sok rostosat ami lágyítja a székletet.

A strandolós fülgyulladás meg gyerekkorban szokott előfordulni, azért az ember felnőtt korára megtanul erre is odafigyelni, hogy ne menjen víz a fülébe, szemébe, szájába, stb, mert bizony ezekből gondok lehetnek.

2021. júl. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami. Nem szoktam análozni egyáltalán!!!
2021. júl. 21. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!