Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik LEVOFLOXACIN-t szedtek...

Akik LEVOFLOXACIN-t szedtek prosztata, mellékhere, felfázás probléma miatt és nem bírták a mellékhatásokat és abbahagyták, mit szedtek helyette vagy maguktól gyógyultak meg?

Figyelt kérdés

Több 100 bejegyzést lehet olvasni, h felírták ezt és a beteg rosszul lett de nagyon és abba is hagyta.


Az érdekelne akivel ilyen történt, az utána, hogy gyógyult meg? Mit kapott helyette?


(Nem csak Levofloxacin, Ciprofloxacin, Fluorkinolon. Ha ezeket nem szedi be valaki, prosztata, mellékhere, felvázás probléma esetén, AKKOR MILYEN GYÓGYSZER MARAD AMI SEGÍTHET?)


Köszi!



2021. szept. 30. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én Nolicint szedtem felfázásra.Semmi mellékhatását nem éreztem.De miért mem méssz vissza az orvoshoz,úgyis ezek a gyógyszerek csak receptre kaphatóak.
2021. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Ó jajj az fájdalmas téma szó szerint.

Teljes gyógyulás nincs. Sajna ez van. Mindig is érzékeny lesz ezen "részed". Koffein, a cukor odaver neki, meleget se szereti, bőr foteleket felejtsd el, műbőr ua. Autóban is. Ülés fűtést soha ne kapcsold be ezek után ha jót akarsz, valamint a meleg vizes termál fürdők is kerülendőek. Elviselhető szintre tud lemenni, időnként előjön elviselhető mértéken, akkor a neked bevált kíméléssel idővel vissza megy.

Vannak gyógynövények amik segítenek enyhíteni a nehezebb napokat. A kevés szex is bajos meg a sok :)


Na de a lényeg.

Spec azt hiszem "Avatac" -ot kaptam de hatóanyag ua.


Egy hétig bírtam, aztán kikészültem. Megpróbáltuk más gyártó hasonló termékével mert azt ígérték hogy az nem anyira problémás, de hatás ugyan az volt csak már sokkal hamarabb.


Végül sima Augmentint szedtem.


Meg nem mondom meddig kínlódtunk, de sok féle antibiát kipróbáltunk.

Közben hetente masszás. Nem nem annyira vicces és pláne nem kellemes. Besz@rsz úgy fáj...


Nekem kb 6 hónapig volt a kínlódás mire a mai állapot előállt.


Antibiák mellett legyen otthon Probiotikum sok.

Normaflore maximálisan ajánlott mennyiség dupláját szedtem.

Mellette tablettásat is.

Illetve Omega 3-6-9 -et mert a bél falát bevonja és az antibia kevésbé kezdi ki. Multivitamin mert azért is készülsz ki mert felszívódási zavarokat okoz. Nem tudsz elegendő tápanyagot bevinni, így túl kell tolni mindent, és Béres cseppet is írtak még meg c Vitamint nagy mennyiségben.

Na ezzel vészeltem át ezt a 6 hónapot. Gasztrón kezdtem elsőnek de zsír meg olaj mentes diétát akartak javasolni hogy az tuti megoldja mikor már émelyegtem, szédültem ... stb. Össze vissza kalapált a szívem.. Se a vérnyomásom, se a pulzus nem volt jó, vérképem meg sz@r lett konkrétan. Már nem tudom 20-30 csillagos érték lett. Patikus világosított fel hogy ezek mind emésztési probléma miatt vannak az antibia jótékony hatása.

Ezt a kúrát antibia szedés után is vagy egy évig csináltam míg úgy ahogy helyrejöttem.


Végső esetben van injekciós antibia is, én nem kaptam, nem tudom mik a feltételek vagy mik nem. Azért naponta be kell menni az nem olyan egyszerű... Lehet ugyan úgy kikészülsz tőle.


A gyógynövények amiket írnak nem akkora hülyeségek ám. Nem oldják meg de enyhítik. Nekem a csalán levél tea volt a legjobb. Egyiket sem lehet tartósan inni ha jól tudom, de kúra szerűen vagy alkalomadtán igen.

Tőzegáfonya is tud kicsit segíteni... Erre mind legyinteni fognak az orvosok. De a nők tudják hogy bizony használ, tünet enyhítésre nagyon is jó. Elég ha betolja az elviselhető szintre a problémát. Mellesleg a prosztata gyógyszerek is mind gyógynövény kivonatosak.

Szedtem még így próba képen valami virágpor tablettát.

Hát ő izé. Mondjuk. Drágább volt mint hasznosabb...

Ezeket abba hagytam. Kúpok nekem hatástalanok voltak.


Kitartás. Nem egyszerű...

2021. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor végül melyik antibiotikum volt amit végig bírtál szedni? Augmentin?

Melyik segített?

2021. szept. 30. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Hát igazán egyik sem, hanem együtt :D

Végül az Augmentint szedtem hosszabb ideig.


Doki válogatta az antibiákat én csak próbáltam életben maradni :)

Végén már a privát számát is tudtam hogy ha rosszul leszek azonnal hívjam és hagyjam abba az antibiát.


Ahogy írtam nem múlt el teljesen doki azt mondta ez sajnos ilyen is lesz. Gyógynövényeket próbálgathatom azt mondta.


Együtt kell vele élni úgy néz ki...

Mondjuk ez nekem már vagy 3-4 éves történet.

Ősszel mindig rosszabb kicsit. Kv elhagyásával, gyógyfüvekkel tudom kezelni.

2021. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!