Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A jobb herémben a mellékhere...

A jobb herémben a mellékhere körül 4 éve egy nagyon apró kis pontot éreztem , ami nem kemény. Pár hónap múlva dupla lett belőle, de nem kemènyek és 4 év után lett a herémben egy apró dió méretű "gömb", szerintetek ez rák? Többi lent.

Figyelt kérdés
A gömböt nem tudom megfogni, mivel nem kemény, nem tudom aztse megállapìtani,hogy mi . Ez a gömb lassan alakulhatott ki és 4 év alatt nőtt , tehát nem egyik napról a másikra.Szerintem vagy levegő, vagy víz van benne. Szerintetek ez rák? Ne kérdezzétek,hogy miért nem mentem orvoshoz. Depressziós voltam, és nem érdekelt semmi, sajnos. Februárba szeretnék menni urológiára, addig kiváncsi lettem volna,ha van-e itt olyan, akinek már voltak hasonló tünetei, vagy egy orvos, aki látott már ilyet.Előre is köszönöm a válaszokat.19/F

2021. jan. 21. 17:01
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem ilyen még nem volt, de azt gondolom, hogy minél előbb urológia. Azt nem tudom ez mi lehet, de az semmiképp nem jó, hogy növekszik, egyelőre nem gondolnék a legrosszabbra.
2021. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj el orvoshoz.
2021. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínüleg cysta, de menj el urológushoz, egy 10 perces ultrahang vizsgálattal egyértelműen megmondja.

És akkor nem kell aggódnod miatta.

2021. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!