Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vasárnap megfáztam, csütörtökr...

Vasárnap megfáztam, csütörtökre már egész jól voltam. Ma délelőtt megint bedugult az orrom. Fújom, fújom a bal orrlukamból jön, de a jobb orrlukamból nem jön semmi, nem bírom kifújni. Mit csináljak, illetve mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Este 8-ig itt vagyok a munkahelyemen. Nincs nálam se orrcsepp, se semmi, csak strepsils.

2021. okt. 1. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vírus, vagy baci okozta gyulladás miatt az orrnyálkahártya megduzzadt. Emiatt a dugulás. Majd egy kis orrspray enyhíti. Addig a másik orrlukon, vagy szájon át lélegezz. Ha felgyógyulsz elmúlik...
2021. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Forró tea valamennyit segíthet.
2021. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Üdvözlöm, itt Dr.Hókuszpókisz Adalbert a Gyakorikérdések távdiagnosztikai szolgálatától. Önnek kérem vírusos megbetegedést követő bakteriális felülfertőzése van. Így jár, aki betegen jár dolgozni. Strepsilssel és otthonmaradással lehetett volna megelőzni. Mit tegyen, ha semmit nem tud tenni, mert haza nem megy és sóoldatos orrspray-je sincs? Tűrjön. Minden rossz elmúlik egyszer.

Örülök, hogy segíthettem. 21000 Ft lesz, egészségpénztári számlát tudok adni.

2021. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!