Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel tudnam felgyorsítani a...

Mivel tudnam felgyorsítani a nathabol valo gyógyulást?

Figyelt kérdés

Hétfő-kedd=torokfajas, az mar elmúlt

Szerda óta orrfolyas

Csütörtök ota köhögés

Neha hoemelkedes

Ha felallok szedulok, fejem lehúz, fáj

Csütörtök, pentek szagokat, ízeket sem ereztem de ez mára visszajött

A tobbi nem ugy tunik mintha javulna. Mit csinaljak hogy jobb legyen? Nektek mennyi ido szokott lenni mire kiheveritek? Vagy legalabb annyira jo hogy birtok menni dolgozni, suliba stb?


2021. okt. 2. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 12 éves lányom volt most ilyen beteg, neki 29 fokos láza is volt. 4 napot hiányzott a suliból aztán ment is suliba.

Tegnap rámtört a nátha, de ittam egy rubophen thermot és csoda történt, azóta nem fújtam ki az orrom, este óta... pedig előtte megállás nélkül minden bajom volt... Nálunk mindenféle ilyen légúti cucc egy hét max a teljes gyógyulás. A van 2-3 kritikus nap, a többiben erősödik az elején illetve gyengül a végén..

Jobbulást :)

2021. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29 :'D.. szóval 39 fokos láza volt, ami nem jellemző rá, nagyon nem volt jól, feküdt 4 napon át... aztán hétvége alatt már össze is kapta magát, hétfőn meg ment suliba..
2021. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vitaminok nekem sokat szoktak segíteni. Egy hét alatt ki szoktam heverni.
2021. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!