Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor van koronavírus...

Most akkor van koronavírus járvány vagy nincsen?

Figyelt kérdés

És most nem csak magyarországi szinten értem,hanem világszinten van e?

Ez a nő azt állítja már nincsen semmi

[link]



2021. okt. 6. 22:57
A kérdező szavazást indított:
Igen van,és nem mindenki ússza meg "pléne élve"
Nem nincsen és teljes mértékben kamu
37 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Hogy ezek miért nem mennek soha covid osztályokra önkénteskedni egy dokumentumfilmes stábbal... tényleg nem értem. Legalább bemutathatnák a szerintük semmit, azt' mindenki boldogan megnyugodna.
2021. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nő csak annyit mond el,hogy van valami statisztikai szarság amiből ő 7 félét lát és nincs sehol kovid.Az igaz,hogy van benne kamu is a kovid témában de a betegség azért létezik.Most én is éppen karantén alatt vagyok én igaz nem oltattam és nem is fogok de tesóm pl kétoldali tüdőgyulladással került kórházba még éppen időben,engem meg múlt hét kedden este hirtelen belázasodás dobott ágyhoz napokig lázas voltam,meg akkor szar torokfájás,aztán orrdugulás mentálisan is szar volt mert sokszor úgy éreztem nehezen kapok levegőt meg ilyesmi a szüleim oltást kaptak még anno kettőt anyukám itthon karanténos velem apukám az kórházba került de már jobban van hálisten.Még mondhatom azt,hogy szerencsések vagyunk bár ennek a nőnek a videója alatt azt kaptam,hogy ez csak egy sima infulenza járvány volt igen én voltam már párszor infulenzás de nem így.
2021. okt. 6. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
2. Akkor, ezek szerint ez az átlagnál agresszívebb influenza járvány. Ennyi.
2021. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ mit fogadunk el mint a járvány alapja. Ha a PCR teszteket akkor van járvány, sőt egy tökéletesen irányítható járvánby van. Ha egy megbetegedés a járvány alapja akkor nincs és nem is volt semmi több mint átlagos influenzaszezon. Megdobva a pánikoltatással és az általános ellátatlansággal ami mai napig pusztítja a krónikus betegeket és az időseket. Továbbá most már az oltások okozta nyavajákkal. Persze ők is mind mennek a covidhalálozásba.
2021. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Igaza lehet a csajnak🤔
2021. okt. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
Ennyi hisztérikus vírustagadót!😡
2021. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!