Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetne valami bajom ha nem...

Lehetne valami bajom ha nem szednem a pulzuscsokkentot?

Figyelt kérdés

Anno irtak fel nekem pulzuscsokkentot, 80-as pulzusra. A kardiologus azt javasolta hogy erre felesleges szedni. Aztan kesobb volt hogy a semmibol felszaladt a pulzusom, felelem, gyengeseg, tipik panik tunetek. Es irtak fel pulzuscsokkentot, viszont a szivemmel minden rendbent talaltak. Tehat a pulzusom altalaban normalis csak ha ezek a “rohamok” jottek ram akkor volt magas. Emellett szedek 2,5mg vernyomascsokkentot mivel volt egy kis ingadozas mikor mertek.

Nyilvan nem itt kell ezt eldonteni, csak rakerdezek. Egyebkent a munkahelyi orvos azt mondta hogy el lehet hagyni viszont en megis felek a veszelyeitol mar ha van



2021. okt. 7. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert nem mesz vissza a kezelőorvosodhoz?
2021. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam, igazabol semmi fejlemenye nem volt, szedjem tovabb a gyogyszert, de ha tenyleg semmi baja a szivemnek, nem allandoan magas pulzusom van, hanem adott szituacioba ment fel, akkor - ha nem muszaj- feleslegnek tartom szedni fiatalon a pulzuscsokkento gyogyszert
2021. okt. 7. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hasonló esetben csak akkor vettem be, ha éreztem, hogy szükség van rá.
2021. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd enis megnezem egy hetvegi napon mikor tudom meregetni hogy ha nem veszem be ugy nagyjabol milyen lesz aztan ha normalis lesz akkor foloslegesnek erzem
2021. okt. 7. 21:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!