Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Száraz köhögés nap közben,...

Száraz köhögés nap közben, lefekvéskor illetve este megszünik, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Torkomban érzek némi zavaró érzést, de nem fáj, voltam már fül orr gégészeten nem találtak semmit, kaptam allergiára gyógyszert de nem segít. Háziorvos meghallgatta a légzésem, csináltattam mellkas röntgent ami tiszta volt, utána felírt refluxra gyógyszert szedem 5 napja de nem jobb. Érdekes, hogy amikor fekszem, illetve este alvásnál nem jön elő se a torok érzés, se köhögés.

2021. okt. 8. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pszichés okú köhögés is.

De azt meg kell jegyeznem, hogy a relfux nem mindig reagál a gyógyszerekre, nekem sem reagált. Nagyjából megtanultam vele együttélni, de nagyon szomorú vagyok ha akkorra gondolok amikor még nem kínzott az állandó köhögés, krákogás és levegővételi zavar. Jelentősen rontja az életminőségem és nyilván másokat is zavar. :(

2021. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!