Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy tüdőgyulladás...

Lehetséges, hogy tüdőgyulladásom van?

Figyelt kérdés
47 éves pasi vagyok. Kedden múlt egy hete, hogy belázasodtam, ha a 37,5 fokot lehet láznak nevezni. Csütörtökön leteszteltek, kiderült koronavírusos vagyok. A családból mindenki megkapta. Nekem viszonylag enyhe tüneteim voltak, hőemelkedés, orrdugulás, egy egy köhintés. Pár nap múlva a hőemelkedés megszűnt, viszont megjelent egy enyhe szúró fájdalom a hátam közepén. Köhögni nem köhögök, testhőmérsékletem 36,4-36,5. Étvágyam jó, enni tudok, fáradtabb se vagyok a szokásosnál, nincs nehézlégzésem se. A napokban sokat stresszeltem magam. Vajon a stressztől lenne? Éjszaka megtörténik, hogy úgy leizzad a felső testem, hogy pizsamafelsőt kell cseréljek.

2021. okt. 3. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz szerintem nehogy tényleg tüdőgyulladás legyen mert olyan is van aki lábon kihordja de gyógyszer azért nem ártana.Ha nincs akkor pedig megnyugodhatsz
2021. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eszedbe sem jut elmenni az orvoshoz ? Igen, itt mindenki orvosi tanácsokkal fog ellátni - teljesen feleslegesen.
2021. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!