Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedhetem így a Normixot?

Szedhetem így a Normixot?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek gasztoenterológiára Crohn és gluténérzékenység gyanúja miatt.


Viszont tegnap este elkezdett a hasam bal oldalt alul nagyon fájni, egész éjszaka nem aludtam, bevettem egy No-Spa gyógyszert, de nem segített. Az éjszaka folyamán a székletem kemény és apró volt majd hajnalra normál állagú és mennyiségű lett. A hasam ugyanúgy fáj még most napközben is. A háziorvosom Normixot írt fel 2x2 tablettát.


Így, hogy nem megy a hasam szedhetem nyugodtan a Normixot? Emellé még egy Algopyrint és egy No-Spat kell bevennem egyszerre, ha nem bírnám a fájdalmat.


Köszönöm szépen!


2021. okt. 11. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
hello, én egyáltalán nem értek hozzá,de valahol olvastam, hogy a gyömbér jót tudhat tenni a gyomornak. most nemtom,neked a gyomrodban van-e a helyzet, de egy ilyen teával egy próbát tehetnél. asszem a gyökerét lehet megvenni, de szóval én nem értek hozzá, én csak olvastam valamit, tehát én nem tudom. ha butaságot írtam, akkor bocsi.
2021. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!