Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziaskent szedhetek...

Epilepsziaskent szedhetek xanax-ot?

Figyelt kérdés
Szóval epilepsziás vagyok már rég óta ,és ki szeretném próbálni a xanaxot,az lenne a kérdésem hogy lenne valami bajom tőle? Illetve milyen hatása lehet?mostanaban egyre többször vagyok ideges ,bármilyen kis apró dolgon fel tudom magam húzni.
2021. jún. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg attól aki felírja neked a Xanaxot.
2021. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvost kérdezd meg.

De szerintem nem ajánlatos...

Erős nyugtató, idegrendszerre hat.


Sőt, én alapból száműzném ezeket a gyógyszereket. Valakik nagyon jót zsebelnek ezekből.


Nem oldanak meg problémákat, csak enyhítik a tüneteket max, de úgy, hogy közbe leszedálnak, tehát öntudatlan leszel. A sok millió mellékhatást még el kell viselni, vagy ha olyan öntudatlan leszel, nem is észleled azokat se nagyon. És rászoksz.


Sztem te is inkább próbálj meg elfoglaltságot, társaságot keresni, meg olyat, akivel tudsz beszélni. Esetleg egy pszichológus segítségét kérni, meg végiggondolni, például mitől vagy ideges.

Szedsz egyébként vmit epilepsziára?

2021. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat epilepsziara a felírt gyógyszert . , nem írja fel senki,csak ismerősöknek van ,aztán ha kell akkor ad,orvost meg nem akarok
2021. jún. 13. 22:48
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még, de.

Volt egy lézeres szemműtétem, aminál szokás egy xanaxot adni műtét előtt, hogy nyugodtak legyenek a páciensek. Én epilepsziás vagyok elvileg, és ugye nyugtató hatású gyógyszert szedek, ezért csak fél szemet kaptam. (Utána aludtam vagy 3 órát és kába voltam)

Szerintem a xanaxnál gyengébb gyógymód is van az idegességedre. Pl magnézium, valeriana, teák stb

2021. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!