Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az, hogy kifröccsen...

Miért van az, hogy kifröccsen a faggyú a pattanásból?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom ki, hogy ne nyomkodjam a miteszereimet. Nagyon sok van, főleg White head, pedig ápolom rendesen,bha,aha, gyengéd lemosó,azelainsav stb... És megnyomtam pénteken egy nagyon makacs bőr alatti miteszert és jött is belőle valami, aztán az istenèrt nem múlt vna el keddig, és éreztem, hogy duzzadt, ezért megszúrtam a közepèt tűvel és kifröccsent belőle tök melyről faggyú,de rendesen, repült. Nem tudom mekkora nyomás lehet bent,de ez hihetetlen, elég nyomorult érzés, és nem az első ilyen eset sajnos, hogy érzem hogy meg van duzzadva, nyomom,nyomom és bumn,ott van a tükrön.

2021. okt. 12. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Kamaszkor. Majd elmúlik, vagy jelentősen csökken.

Ez egy szélmalom harc, de ne add fel.

2021. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Ne nyomkodd! Csak rosszabb lesz
2021. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Még mindig jobb, mintha alig bírnád kinyommi.
2021. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor többnyire már kissé begyulladt, azaz faggyút bontó mikroorganizmus elkezdte enni a faggyút és azon szaporodik is, így aztán nemcsak szilárd faggyú van jelen, hanem elfolyósodott rész is és ez utóbbi lövi ki a szilárdabb anyagot.
2021. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!