Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Faggyú mirigyek a péniszen....

Faggyú mirigyek a péniszen. Hogyan lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olvasgattam kérdéseket arról hogy mik azok a fehér pöttyök a péniszen. Ezek alapján tudtam meg hogy faggyúmirigyek. Két kérdésem lenne:


1. Mit lehet ezzel csinálni? Van rá mód hogy eltűntessem?


2. Olvastam hogy egy bizonyos korban eltűnik. Ez hány éves korban következik be?



(Ha esetleg valaki ért a péniszekhez akkor még lenne 1-2 kérdésem, de azt már privátban beszélném meg vele messengeren. És kérlek titeket be trollkodjatok. Köszi!)



2021. máj. 7. 17:03
 1/10 A kérdező kommentje:
ne trollkodjatok*
2021. máj. 7. 17:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. menj orvoshoz.

Nekem közel 30 éve van péniszem, még csak nem is hallottam ilyesmiről.. de tuti nem kezdeném el otthon tűvel bökdösni vagy ilyesmi, az ilyennek mindig csak rossz vége van:D

2021. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Menj bőrgyógyászhoz ő majd ír fel neked krémet.
2021. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Erre krémet? Gőzöd sincs akkor mi ez.
2021. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Vannak krémek, gélek, amelyeket megpróbálhat, azonban ezek a készítmények mind receptkötelesek, tehát bőrgyógyászati szakrendelést kell hozzá felkeresnie. Nem kell beutaló hozzá, és ha nem magánrendelésre megy, a vizsgálatért nem kell fizetnie. Ha ezek nem fognak segíteni, lézeres kezeléssel is el lehet őket tüntetni, ezért is kell fizetnie, bőrgyógyász végzi.
2021. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordyce pöttyök? Mert azokat lézerrel el tudják távolítani, de sok pasinak van, és nem hiszem hogy gondot okozna.
2021. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Én nem venném a merszet ahhoz, hogy ennyiből diagnózist állítsak fel.

Menj orvoshoz, ne egy pár anonim gyökér mondja már meg, mi az ott a farkadon:D

2021. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
A szappanos víz csodákra képes.
2021. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is vannak Fordyce pöttyeim a pénisz bőrén és a zacskón is. 39 vagyok és nem múltak el (kb 10-12 éves korom körül jöttek elő), eltávolítani maximum lézeres műtéttel lehet.

Azért a 7-es tanácsát érdemes megfontolni!

2021. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet
2021. júl. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!