Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnátok tanácsot adni?

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem régen derült ki hogy gerincsérvem van.

Nem nagy, 3mm és kiboltosodás.

Eléggé sokszor fájt a hátam és lezsibbadt a lábam, ebből kifolyólag mentem el egy MR vizsgálatra, ami kimutatta a gerincsérvet.

Az utóbbi napokban nagyon fáj a hátam, a derekam és a lábaim is gyengék. A munkahelyemen jelentkeznek általában a problémák amint elkezdek pakolgatni, emelni és hajolgatni is ami napi szintű.

Szerintetek emiatt érdemes elgondolkozni munkahely váltáson, hogy lehet romlani fog a gerincem állapota vagy valamilyen gyógymóddal enyhülhetnek a tünetek?

20 éves vagyok, elég korai sajnos.



2021. okt. 14. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon jó oldal, regisztrálj be: porckorong.hu

Nagyon sok jó tanácsot kapsz.

2021. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha gerincsérved van, és emelgetni kell, akkor igen, válts munkahelyet!

Az ilyen helyeken nem veszik figyelembe, ha valakinek egészségügyi problémái vannak, ez általában úgy jön le, hogy te nem akarsz dolgozni, illetve a többiekkel akarod ledolgoztatni az emelgetést, ami kellene. Ezért válts!

2021. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csinálok mindent ugyanúgy, csak gondolom ez az állapotom kárára mehet.
2021. okt. 15. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy gerincsérv nincs, csak porckorongsérv. Ez a neve.
2021. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!