Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha covidos az egész család,...

Ha covidos az egész család, és karantént rendelnek el, ki megy boltba?

Figyelt kérdés
És ezt a kérdést lehet fokozni, mert panellakásban lakunk, és mindenkinek speciális étrendje van!

2021. okt. 14. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még kell kerni valakit vagy kiszallittatni. Ha végképp nincs más megoldas,az önkormányzattól kell segítséget kerni.
2021. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki oda van annyira rosszul van , akkor egy nem ott lakó családtag, szomszéd, kolléga vásárol, meg kell kérni. Vagy ha nagy városban élsz rendeltek minden nap kaját. Tesómék sejtették hogy a lányuk az, de ugye míg nincs eredmény addig nincs karatén. Reggel hajnalban nyitásra elmentek bevásárolni a lehető legkevesebb érintkezéssel, kocsival, 40 ezer forintért szinte mindent megvettek a 10 napra. Pedig szívesen vásároltunk volna nekik minden nap, de ők nem akartak mást terhelni, megoldották maguk.
2021. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat.
2021. okt. 15. 06:58
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Mi 3an lakunk panelban. Én, a férjem és az 5 éves kislányunk.


Amikor pozitív lett a teszt, gyorsan bevásároltunk FFP2 maszkban,amit tudtunk.

Utána a húgom hozott cuccokat kb 3 naponta.

A gyógyszerekért is ő járt.


De nyugi, ha tényleg covidos valaki, nem igazán fog enni. Én 3 hónapig voltam beteg. Volt olyan hét, hogy csak üres pirítóst tudtam enni banánnal meg baracklével. 1 hétig!!

Szóval nem volt nagy fogyasztásom. Néha 1-1 nap megkockáttattam a vajat is.


Így leírva már nevetek rajta, de egy iszonyat volt...


Mindenképpen legyen valaki, aki tud rohangálni a betegnek cuccokért. Máshogy ezt nem lehet megoldani.


Mi december 11-től január 4-ig voltunk karanténban!!

2021. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!